• « 06/2022 » loading...
    Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
    30
    31
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    1
    2
    3
Home / Orientació / Resultats Primera Rogaine del Vallès

Resultats Primera Rogaine del Vallès

RESULTATS PER CATEGORIES

Homes Popular (5)                      21 C 100 Pts             1:30

 

1      155 Ruiz Martinez, Jesus / Aguile Bypass interlock 42 1:28 2
2      177 Mujal, Isaac / Hidalgo Salaver Bonacs 40 1:27 0
3      158 Pulido Orte, Pol / Soler Del M Vitrinas 29 1:27 9
4      184 Oriol Oeira, Otto 26 1:27 6
5      153 Granda, Enrique / Granda, M Notrobemlesfites 40 1:43 -20 0
 

Dones Popular (1)

 

21 C

 

100 Pts

 

1:30

1      185 Belles Gras, Rosa                                                                                 10        1:37       -10

 

 

Mixte Popular (7) 21 C 100 Pts 1:30
1      167 Martínez Moreno, Laura / Jim Dark runners 40 1:27 0
2      163 Rovira, Oriol / Rovira, Laia Els imparables 27 1:19 7
3      176 Clusa, Xavi / Sanz, Ada / CL AlwaysUp 25 1:28 5
4      160 Domingo Ortells, Antoni / PL CroqueTeam 21 1:26 1
5      169 calbet bigorra, roger / ROBE RAÏM TEAM 19 1:28 9
6        66 Alòs, Xavier / Casablancas, L Mursis 9 1:37 -10
165 Vives Dominguez, David / Viv BlancsPerduts sale
 

Dones Open (1)

 

40 C 226 Pts

 

3:00

1          1 Bové Chic, Eva / Perez Garci         LLUNIKETES                               81        2:55                      1

Dones Veteranes (1)                   40 C 226 Pts             3:00

1      183 Martínez, Gemma                                                                                 58        3:05         -5          3

 

 

Homes Open (3) 40 C 226 Pts 3:00
1          5 Fernández Vázquez, Juan Jo BOcadillu de Jamò 143 2:58 43
2          7 CANO TORREJON, JOSE M Cyberpunk79 113 2:58 13
3          3 Martínez Sánchez, Jose Davi Azimut_VNG 117 3:03 -5 12

 

Homes Veterans (4)                    40 C 226 Pts             3:00

 

1 9 Santoyo Medina, Ferran / Bar ETNA Pro 66 2:49 6
2 13 de Feo Alemany, Lucas / Cor UPC-O MC 76 3:07 -10 6
3 11 SUÑER MOLERO, CESAR / Fets malbé 49 2:36 9
4 181 Riba Trepat, Josep 52 3:03 -5 7
 

Mixte Open

 

(6)

 

40 C 226 Pts

 

3:00

1 179 Puigcercós, Jordi / Bella, Mer Bella – Puigcercos 106 2:59 06
2 21 Mauri Costa, Daniel / Andreu Lost Arrow 103 2:56 03
3 23 VERGÉS TORRELLA, Laia / Roquibruna 91 2:57 1
4 19 GARSABALL VILELLA, ANG FITTER TERMENS 80 2:58 0
5 17 Satorra Tarres, Marc / Puerta A por todas 70 2:59 0
6 15 Comas Sánchez, Nur / Sánc ALIGOTS – Nur i Joan 50 2:51 0

Mixte Veterans (4)                       40 C 226 Pts             3:00

 

1        29 Mimó, Xavi / Fritzsche, Paula NonStopRun.com 98 2:58 8
2        25 Subirana Bargallo, Ferran / E Farra&coc 90 2:59 0
3        31 Linares, Irene / Broceño, Ferr RUNBIKO 83 2:55 3
4        27 Fernández, Clemente / RIVA Ñium 33 3:01 -5 8
 

FC Popular (1)

 

21 C

 

100 Pts

 

1:30

1        72 BOSSA BUESO, PERE                  CAMP A TRAVÉS                        63        1:27                      3

Fora Competició (14)                  40 C 226 Pts             3:00

 

1 43 Camacho Parreño, Toni TCP Racing 112 2:51 12
2 42 Corbí Vicedo, Pablo PCV 103 2:59 03
3 44 ROCHLITZER, UWE Uwonga 102 2:57 02
4 38 Aguilera Viladomiu, Edgar Edgar 98 2:55 8
5 180 Sucarrats Llosses, Jordi 105 3:06 -10 5
6 45 Daví Recasens, Albert Vaig solet 101 3:06 -10 1
7 41 DONOSO MATTHEWS, GO MOUNTAIN DREAMS 90 2:55 0
8 39 Guillen, Santi individual 80 2:53 0
9 40 Rodríguez Molina, Manuel An MANUJUVE 65 2:56 5
10 33 Belascoain, ricard Arch Max Azimut 74 3:23 -40 4
11 34 Mata castro, Diego Black elk 23 2:56 3
35 Miralles Fàbregues, Jaume Codi AITE sale
37 Fumado Arasa, Dirk Dirk sale
36 Daví Recasens, Daniel Daví sale

RESULTATS PER CATEGORIES AMB PARCIALS

Homes Popular  (5)                                       21 C 100 Pts              1:30

1          155  Ruiz Martinez, Jesus / Aguilera Acosta, Jo            Bypass interlock                                                 42              1:28                              2

36(3) 41(4) 60(6) 53(5) 81(8) 34(3) 35(3) 52(5) 50(5) Meta
2 8 15 30 40 50 54 1:05 1:18 1:28
2 6 6 15 9 10 3 11 13 9
2          177  Mujal, Isaac / Hidalgo Salavert, Artur                     Bonacs                                                               40              1:27            0
36(3) 32(3) 35(3) 34(3) 52(5) 50(5) 73(7) 37(3) 47(4) 42(4) Meta
2 8 21 30 46 56 1:06 1:14 1:17 1:23 1:27
2 5 13 8 15 9 10 8 2 6 3
3          158 Pulido Orte, Pol / Soler Del Moral, Joel                 Vitrinas                                                               29              1:27                             9
36(3) 32(3) 35(3) 34(3) 52(5) 50(5) 73(7) Meta
4 15 38 46 55 1:01 1:13 1:27
4 10 23 7 8 6 11 13
4          184 Oriol Oeira, Otto                                                                                                                             26              1:27                             6

42(4)      47(4)      62(6)      94(9)      37(3)      Meta

12 25 43 58 1:12 1:27
12 13 18 14 13 14
5 153 Granda, Enrique / Granda, Marc

36(3)      32(3)      35(3)      34(3)             52(5)

 

50(5)

Notrobemlesfites

73(7)      37(3)      47(4)

 

42(4)

 

Meta

40 1:43 -20 0
4 13 30 41 51 57 1:08 1:20 1:27 1:37 1:43
4 9 17 10 10 6 10 12 7 10 5

 

Dones Popular  (1)                                       21 C 100 Pts              1:30

42(4) 62(6) Meta
39 1:02 1:37
39 22 34
 

Mixte Popular (7)

 

21 C 100 Pts

 

1:30

1          167 Martínez Moreno, Laura / Jimenez Juarez,

36(3)      32(3)      35(3)      34(3)      52(5)      50(5)

Dark runners

73(7)      37(3)

 

47(4)

 

42(4)

 

Meta

2 7 39 42 51 1:04 1:09 1:14 1:17 1:23 1:27
2 5 31 3 8 12 5 5 2 6 3
2          163  Rovira, Oriol / Rovira, Laia                                   Els imparables
36(3) 60(6) 41(4) 48(4) 51(5) 54(5) Meta
2 15 23 34 44 1:02 1:19
2 12 8 10 10 18 16
3          176  Clusa, Xavi / Sanz, Ada / CLUSA SANZ, IVE           AlwaysUp
32(3) 60(6) 53(5) 81(8) 36(3) Meta
6 23 42 55 1:19 1:28
6 17 18 12 24 8
4          160  Domingo Ortells, Antoni / PLANA HERNÁN            CroqueTeam

36(3)      41(4)      60(6)      32(3)      53(5)      Meta

3 12 24 40 53 1:26
3 8 12 16 12 32
5          169 calbet bigorra, roger / ROBERT ONCINS,              RAÏM TEAM

52(5)      50(5)      34(3)      32(3)      36(3)      Meta

13 43 56 1:09 1:20 1:28
13 29 13 13 10 7

 

1          185  Belles Gras, Rosa                                                                                                                           10              1:37           -10

 

 

 

 

 

 

40              1:27                                            0

 

 

 

27              1:19                                            7

 

 

 

25              1:28                                            5

 

 

 

21              1:26                                            1

 

 

 

19              1:28                                            9

 

 

 

6            66  Alòs, Xavier / Casablancas, Laia / Casabla             Mursis                                                                  9              1:37           -10

7 27 1:02 1:37 7
7 20 35 34

 

36(3)      32(3)      34(3)       Meta                     *36

 

165 Vives Dominguez, David / Vives Serrano,              BlancsPerduts                                                                   o sale Dones Open (1) 40 C 226 Pts                                                                   3:00

Meta
3 8 16 34 51 1:01 1:11 1:17 1:27 1:33 1:50 2:18 2:27 2:31 2:39 2:46 2:55
3 5 7 18 16 10 10 5 9 6 16 28 9 3 8 7 8

 

1             1  Bové Chic, Eva / Perez Garcia, Vanessa                LLUNIKETES                                                      81              2:55                              1

36(3)      41(4)      60(6)      53(5)      81(8)      63(6)      43(4)      70(7)      46(4)      80(8)      33(3)      34(3)      52(5)      50(5)      73(7)      37(3)

Dones Veteranes (1)                                     40 C 226 Pts              3:00

1          183  Martínez, Gemma                                                                                                                            58              3:05             -5              3

2 11 22 43 1:04 1:28 1:45 1:52 2:00 2:19 2:41 3:05
2 8 11 20 21 24 16 7 7 19 21 23

 

36(3)      32(3)      53(5)      81(8)      63(6)      80(8)      31(3)      44(4)      61(6)      55(5)      73(7)      Meta

Homes Open (3)                                           40 C 226 Pts              3:00

1             5 Fernández Vázquez, Juan José / Martín Ga            BOcadillu de Jamò                                             143              2:58                            43

32(3) 53(5) 81(8) 63(6) 70(7) 43(4) 85(8) 93(9) 83(8) 92(9) 40(4) 61(6) 44(4) 72(7) 31(3) 80(8) 33(3)
3 11 16 22 31 35 41 49 59 1:07 1:17 1:20 1:25 1:34 1:40 1:48 1:59
3 8 4 5 9 4 5 7 9 7 9 3 4 8 6 8 10
35(3) 34(3) 52(5) 50(5) 73(7) 37(3) 62(6) 42(4) 51(5) Meta
2:04 2:08 2:14 2:16 2:22 2:28 2:34 2:44 2:52 2:58
5 3 6 2 5 5 6 9 8 5
Homes Open (3) 40 C 226 Pts 3:00 (cont.)
1             5 Fernández Vázquez, Juan José / Martín Ga BOcadillu de Jamò                                            143 2:58 43
2             7  CANO TORREJON, JOSE MANUEL / Sellaré Cyberpunk79 113 2:58 13

 

 

 

 

36(3) 41(4) 60(6) 53(5) 81(8) 63(6) 43(4) 70(7) 85(8) 93(9) 83(8) 92(9) 80(8) 31(3) 72(7) 61(6) 50(5)
2 7 11 28 33 40 50 55 1:00 1:10 1:18 1:30 1:51 2:01 2:07 2:22 2:48
2 4 4 16 4 6 10 4 5 10 7 12 20 9 6 15 25
73(7) Meta
2:53 2:58
4 4
3  Martínez Sánchez, Jose David / Del Río Fe            Azimut_VNG                                                      117              3:03             -5
36(3) 41(4) 60(6) 53(5) 81(8) 63(6) 70(7) 43(4) 85(8) 93(9) 83(8) 92(9) 80(8) 33(3) 90(9) 52(5) 50(5)
2 7 11 26 32 41 54 1:02 1:08 1:19 1:31 1:43 1:59 2:15 2:22 2:34 2:37
2 4 4 14 5 8 13 8 5 10 12 11 16 15 7 11 2
73(7) 37(3) Meta
2:44 2:56 3:03
7 11 6

 

3                                                                                                                                                                                                                            12

 

 

 

 

 

Homes Veterans (4)                                      40 C 226 Pts              3:00

1             9 Santoyo Medina, Ferran / Barberá Verdug             ETNA Pro                                                            66              2:49                             6

32(3) 53(5) 81(8) 34(3) 35(3) 52(5) 50(5) 73(7) 37(3) 42(4) 91(9) 65(6) 51(5) Meta
7 17 27 40 46 1:00 1:12 1:24 1:36 1:51 2:15 2:26 2:37 2:49
7 10 9 12 6 13 11 12 12 14 23 11 10 11
2            13 de

36(3)

Feo Alemany, Luc

41(4)      60(6)

as / Cors

53(5)

Iglesias, Jo

81(8)      63(6)

UPC-O

80(8)

MC

70(7)

 

85(8)

 

93(9)

 

83(8)

 

40(4)

76              3:07           -10                  6

Meta

3 9 17 31 39 49 1:06 1:27 1:39 1:52 2:08 2:32 3:07
3 6 7 14 7 10 17 20 12 13 15 23 34
3 11  SUÑER MOLERO, CESAR / Permanyer, Est

32(3)      53(5)      81(8)      63(6)      80(8)      92(9)

Fets malbé

31(3)      73(7)

 

Meta

49 2:36 9
3 18 27 40 1:09 1:54 2:10 2:27 2:36
3 14 9 13 28 44 16 16 8
4          181  Riba Trepat, Josep                                                                                                                         52              3:03             -5              7

52(5)      50(5)      73(7)      55(5)      61(6)      40(4)      72(7)      44(4)      90(9)       Meta

21 32 46 1:01 1:24 1:48 2:10 2:28 2:50 3:03
21 10 14 15 22 24 21 18 22 12

 

Mixte Open (6)                                             40 C 226 Pts              3:00

1          179 Puigcercós, Jordi / Bella, Meritxell                        Bella – Puigcercos                                             106              2:59                            06

36(3) 41(4) 60(6) 53(5) 81(8) 63(6) 70(7) 85(8) 93(9) 83(8) 92(9) 31(3) 33(3) 35(3) 34(3) 52(5) 50(5)
2 6 12 29 41 48 59 1:08 1:18 1:27 1:41 2:10 2:14 2:22 2:28 2:36 2:39
2 4 5 16 12 7 11 8 9 8 13 28 4 7 5 7 3
73(7) 42(4) Meta
2:44 2:55 2:59
5 10 3
2            21 Mauri Costa, Daniel / Andreu Toribio, Van             Lost Arrow                                                        103              2:56                            03
52(5) 50(5) 73(7) 90(9) 33(3) 44(4) 72(7) 31(3) 80(8) 92(9) 40(4) 61(6) 55(5) 71(7) 74(7) 82(8) 62(6)
6 9 15 30 43 58 1:10 1:18 1:27 1:39 1:52 1:56 2:06 2:11 2:25 2:34 2:46
6 3 5 15 12 15 12 7 9 11 12 4 10 5 13 9 11
Meta
2:56
9
3 23 VERGÉS TORRELLA, Laia / SALVADOR BE

32(3)      52(5)      50(5)      35(3)      34(3)             33(3)

Roquibruna

80(8)      31(3)

 

72(7)

 

44(4)

 

61(6)

91              2:57                  1

40(4)      64(6)      74(7)      82(8)      62(6)      37(3)

4 11 14 21 24 35 49 1:04 1:10 1:23 1:28 1:33 1:51 2:05 2:16 2:28 2:37
4 7 3 7 2 10 14 14 6 12 4 4 18 14 11 11 9
73(7) Meta
2:45 2:57
8 11
4 19 GARSABALL VILELLA, ANGELINA / Farràs

32(3)      53(5)      81(8)      63(6)      80(8)             31(3)

FITTER TERMENS

72(7)      40(4)      61(6)

 

44(4)

 

33(3)

80              2:58                  0

35(3)      34(3)      52(5)      50(5)      73(7)       Meta

19 26 32 40 1:04 1:19 1:27 1:41 1:45 1:50 1:58 2:05 2:08 2:16 2:23 2:40 2:58
19 7 5 8 23 15 8 14 4 5 7 6 3 8 7 16 17
5 17 Satorra Tarres, Marc / Puertas Mampel, Sil

50(5)      52(5)      34(3)      35(3)      33(3)             90(9)

A por todas

61(6)      40(4)

 

64(6)

 

92(9)

 

80(8)

70              2:59                  0

63(6)      32(3)       Meta

8 12 16 19 27 39 1:04 1:11 1:21 1:56 2:16 2:38 2:50 2:59
8 4 3 2 7 11 25 7 9 35 19 21 11 8
6 15 Comas Sánchez, Nur / Sánchez de las Her

36(3)      41(4)      60(6)      32(3)      53(5)             81(8)

ALIGOTS – Nur i Joan

34(3)      52(5)      50(5)

 

37(3)

 

51(5)

 

Meta

50 2:51 0
2 9 20 42 56 1:10 1:22 1:39 1:46 2:02 2:41 2:51
2 6 10 22 14 14 11 16 7 16 39 9

 

Mixte Veterans  (4)                                        40 C  226 Pts              3:00

1 29 Mimó, Xavi / Fritzsche, Paula NonStopRun.com 98              2:58
36(3)      41(4)      60(6)      53(5) 81(8) 63(6) 43(4)      85(8)      70(7) 46(4) 80(8) 33(3)      35(3)      34(3)      52(5)      50(5)      73(7)
2 7 18 31 42 53 1:03 1:11 1:19 1:27 1:34 1:52 2:00 2:04 2:11 2:14 2:27
2 4 10 13 10 10 9 8 8 7 7 17 7 4 6 3 12
42(4)

2:38

51(5)

2:50

Meta 2:58
10 12 7

 

Mixte Veterans (4) 40 C 226 Pts 3:00 (cont.)
1            29 Mimó, Xavi / Fritzsche, Paula NonStopRun.com 98 2:58 8
2            25  Subirana Bargallo, Ferran / Expósito Jura Farra&coc 90 2:59 0

 

 

 

 

36(3) 41(4) 60(6) 32(3) 53(5) 81(8) 63(6) 31(3) 80(8) 92(9) 40(4) 61(6) 44(4) 73(7) 50(5) 52(5) 42(4)
2 8 14 24 35 42 49 1:03 1:16 1:38 1:53 1:57 2:11 2:28 2:35 2:40 2:56
2 5 6 10 10 7 7 13 13 21 15 4 13 16 7 4 15
Meta
2:59
2
31 Linares, Irene / Broceño, Ferran                           RUNBIKO                                                           83              2:55
32(3) 53(5) 81(8) 63(6) 43(4) 70(7) 46(4) 80(8) 92(9) 33(3) 90(9) 50(5) 52(5) 36(3) 41(4) Meta
3 11 25 34 44 52 1:06 1:13 1:29 1:49 2:14 2:24 2:31 2:42 2:47 2:55
3 7 14 8 10 8 13 7 16 19 25 10 6 10 5 7
27  Fernández, Clemente / RIVAS AGUDO, BEA            Ñium                                                                  33              3:01             -5
35(3) 44(4) 52(5) 73(7) 34(3) 33(3) 50(5) 36(3) Meta *60 *95 *76 *87 *70 *92 *62
1:03 1:07 1:13 3:01 4:14 4:18 55 2:54 3:01 1:22 1:32 1:53 2:10 2:18 2:35 2:45
1:03 4 5 1:48 1:13 4 1:59 6
*82 *83 *53 *85 *45 *46 *43 *40 *32 *52 *73 *44 *33 *35 *34
2:52 3:11 3:20 3:31 3:41 3:51 4:02 4:06 4:22 40 1:05 1:50 2:04 2:22 2:32

 

3                                                                                                                                                                                                                              3

 

 

 

4                                                                                                                                                                                                                              8

 

 

 

 

 

FC Popular  (1)                                             21 C 100 Pts              1:30

36(3) 41(4) 60(6) 32(3) 53(5) 81(8) 35(3) 34(3) 52(5) 50(5) 73(7) 37(3) 47(4) 42(4) Meta
1 6 12 20 27 32 41 45 1:00 1:03 1:08 1:14 1:17 1:23 1:27
1 4 5 8 6 5 9 3 14 3 4 5 2 6 3

 

1            72  BOSSA BUESO, PERE                                           CAMP A TRAVÉS                                                  63              1:27                              3

Fora Competició (14)                                   40 C 226 Pts              3:00

32(3) 53(5) 81(8) 63(6) 43(4) 70(7) 85(8) 93(9) 83(8) 92(9) 40(4) 61(6) 44(4) 72(7) 31(3) 33(3) 35(3)
3 10 22 30 42 50 58 1:10 1:17 1:31 1:42 1:46 1:50 2:05 2:12 2:19 2:25
3 6 12 7 12 7 7 11 7 14 10 3 4 15 6 7 6
34(3) 50(5) 73(7) Meta
2:30 2:39 2:44 2:51
4 9 4 6
42  Corbí Vicedo, Pablo PCV 103 2:59 03
50(5)      52(5)      34(3)      35(3) 90(9) 33(3) 31(3) 80(8) 81(8) 53(5) 60(6) 41(4) 54(5) 51(5) 65(6) 91(9) 62(6)
6          10          16          19 30 42 48 59 1:17 1:26 1:37 1:43 1:52 2:00 2:08 2:17 2:37
6            3           5            3 10 12 6 10 18 8 10 6 9 8 7 9 19

 

1            43  Camacho Parreño, Toni                                        TCP Racing                                                       112              2:51                            12

 

 

 

 

 

 

2

 

 

37(3)      73(7)      Meta

2:47       2:52       2:59

9            5           6

3 44 ROCHLITZER, UWE

50(5)      52(5)      34(3)

 

35(3)

 

33(3)

 

31(3)

Uwonga

80(8)      46(4)

 

70(7)

 

43(4)

 

85(8)

102              2:57

93(9)      83(8)      92(9)      40(4)      61(6)      44(4)

7 12 16 19 29 36 43 49 56 1:06 1:13 1:33 1:43 1:53 2:12 2:16 2:24
7 5 3 3 9 7 7 5 7 9 7 19 10 9 19 3 7
90(9) Meta
2:43 2:57
19 13
4            38  Aguilera Viladomiu, Edgar                                    Edgar                                                                 98              2:55
36(3) 41(4) 60(6) 53(5) 63(6) 81(8) 34(3) 52(5) 50(5) 73(7) 55(5) 61(6) 40(4) 71(7) 74(7) 82(8) 62(6)
2 6 12 23 32 41 48 54 59 1:06 1:21 1:34 1:39 1:56 2:12 2:24 2:35
2 4 6 11 8 8 6 6 5 6 15 12 5 16 16 11 11
37(3) Meta
2:44 2:55
8 10
5          180  Sucarrats Llosses, Jordi                                                                                                               105              3:06           -10
73(7) 50(5) 52(5) 34(3) 35(3) 90(9) 33(3) 80(8) 31(3) 44(4) 61(6) 40(4) 92(9) 70(7) 43(4) 63(6) 81(8)
8 14 18 22 26 38 54 1:08 1:18 1:23 1:27 1:31 1:54 2:19 2:26 2:38 2:44
8 5 4 4 3 12 16 13 10 5 4 3 22 25 6 11 6
53(5) 32(3) 36(3) Meta
2:51 2:56 3:01 3:06
6 5 5 4
6 45  Daví Recasens, Albert

32(3)      53(5)      63(6)      81(8)

 

52(5)

 

50(5)

Vaig solet

34(3)      35(3)

 

90(9)

 

33(3)

 

80(8)

101              3:06           -10

31(3)      72(7)      92(9)      40(4)      61(6)      44(4)

3 10 17 22 35 38 46 49 1:14 1:27 1:37 1:47 1:54 2:04 2:16 2:22 2:32
3 6 7 4 12 3 7 3 24 12 10 10 6 10 12 5 10
73(7) 37(3) Meta
2:42 2:54 3:06
10 11 11
7            41 DONOSO MATTHEWS, GONZALO                           MOUNTAIN DREAMS                                            90              2:55
36(3) 41(4) 60(6) 32(3) 53(5) 81(8) 63(6) 43(4) 70(7) 85(8) 46(4) 80(8) 31(3) 33(3) 35(3) 34(3) 50(5)
2 7 13 24 45 51 1:01 1:11 1:17 1:35 1:50 1:57 2:10 2:17 2:28 2:31 2:40
2 5 6 10 21 6 9 10 6 17 15 7 12 7 10 3 8
73(7) Meta
2:46 2:55
6 8

 

Fora Competició (14) 40 C 226 Pts 3:00 (cont.)
1 43 Camacho Parreño, Toni TCP Racing 112 2:51 12
8 39 Guillen, Santi individual 80 2:53 0
36(3) 41(4) 60(6) 53(5) 81(8) 63(6) 80(8) 92(9) 61(6) 44(4) 90(9) 50(5) 73(7) Meta
2 7 12 22 29 36 1:11 1:43 2:03 2:11 2:23 2:38 2:44 2:53
2 4 5 9 7 6 34 31 20 7 11 14 6 8
9            40  Rodríguez Molina, Manuel Angel                           MANUJUVE                                                         65              2:56                              5
36(3) 41(4) 60(6) 53(5) 81(8) 63(6) 31(3) 33(3) 44(4) 90(9) 73(7) 37(3) 42(4) Meta
2 7 13 27 43 53 1:06 1:13 1:23 2:13 2:27 2:37 2:49 2:56
2 4 5 13 16 9 13 6 9 49 14 10 12 6
10 33 Belascoain, ricard

52(5)      50(5)      73(7)

 

90(9)

 

44(4)

 

61(6)

Arch Max Azimut

40(4)      92(9)      83(8)

 

93(9)

 

85(8)

 

Meta

74 3:23 -40 4
6 11 17 1:15 1:23 1:30 1:35 1:50 1:57 2:19 2:34 3:23
6 5 5 57 8 6 4 15 7 21 15 48
11 34 Mata castro, Diego

36(3)      73(7)      50(5)

 

52(5)

 

32(3)

 

Meta

Black elk 23 2:56 3
  8       1:03       1:24 2:03 2:42 2:56        
  8          55          21 39 38 13        

 

 

35 Miralles Fàbregues, Jaume Codi AITE o sale
37 Fumado Arasa, Dirk Dirk o sale
36 Daví Recasens, Daniel Daví o sale