• Inscripcions activitats


  • « 05/2024 » loading...
    Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
    29
    30
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    31
    1
    2
Home / Orientació / Resultats i fotos de la Segona Rogaine del Vallès

Resultats i fotos de la Segona Rogaine del Vallès

Aquí teniu els resultats de la Segona Rogaine del Vallès

I també podeu veure un bon grapat de fotos.

Homes Popular (6)                      22 C 108 Pts        2:00:00

 

1              Jaume Borrell / Xavier Vallde JauXa 43 1:58:40   43
2              Bruno Estruga Aran / Roger Nottingham Pressa 48 2:04:49 -5 43
3              Marc Baquero / Vicenç Clare PresViciats 63 2:15:00 -20 43
4        72 Lluis Queralt Creus / Pere Ti CUGAT CEC TEAM 52 2:06:13 -10 42
5        51 Pol Olivé Capel / Pep Olivé R Polmans 24 1:58:24   24
6              Joel Escayola Solà / Aniol Ga Els pollets del COC 20 2:03:44 -5 15

 

Dones Popular (1)                       22 C 108 Pts        2:00:00

1        97 Esther Abad / Marta Ruiz / La          Les maduixes silvestres               14  1:57:52                    14

Mixte Popular (8)                         22 C 108 Pts        2:00:00

 

1              Imma Camps Otegui / Nicola LIMA 41 2:03:00 -5 36
2        76 Silvia Claramunt / Albert Jord Lepertus 34 1:58:09   34
3              Maria Borrell / Clara Valldepe Corre-Nyu 30 2:07:30 -10 20
4    1033 Jose Jimenez / Berta Puig / Puig&Co 24 2:02:27 -5 19
5        56 Mariona Carós Roca / Adrian Objetos perdidos 33 2:14:56 -20 13
6              Sergi De La Cruz / Laura Fer La criatura 31 2:10:08 -20 11
7              Merce Colell / Caius Mujal Salats 10 1:44:06   10
8              Miriam Carretero / Jordi Farg Els Bandarres 24 2:12:40 -20 4

 

Familiar Popular (19)                   22 C 108 Pts        2:00:00

 

1   Jaume Viure I Ribas / Marta VIU L’ORIENTACIÓ 46 1:54:58   46
2 71 José Manuel Granado Gonza Galgos Team 37 1:50:59   37
3   Roc Bausà Ginesti / Xavi Gri mausà 37 2:00:20 -5 32
4 92 Aniol Garolera Perich / Daniel Garu-Team 31 1:56:56   31
5   Alejandro Martín García / Leo Mini BOcadillu 31 1:58:44   31
6 153 Enrique Granda / Marc Grand notrobemlesfites 31 1:59:07   31
7 160 Idoya Aventín Bergés / David Los pinflins 27 1:59:02   27
8 164 Andreas Grohnert / Marc Gro MAG 26 1:55:27   26
9   Arnau Bragulat Vives / Carla Rikiti´s Team 23 1:51:43   23
10 80 Gemma Martinez Campman Tres 27 2:00:22 -5 22
11 165 Bruna Salvador Vergés / Aina Brunilaia 21 1:56:02   21
12 96 Juan Manuel Hernández Sán FREJ 24 2:00:19 -5 19
13 63 Yael Díaz Acha / Ferran Moré 10PEUS 29 2:05:23 -10 19
14 172 Xavier Alòs / Martí Casablanc M&X 17 1:52:27   17
15 169 Maria Baltà Rosaura / Pau B ELS BABA 13 1:45:49   13
16 55 Carles Palau Puig / Oriol Pal Els plançonets 20 2:05:33 -10 10
17 154 Alba Mateos / Toni Perales ALTONU 24 2:12:54 -20 4
  78 Alejandro Oriol Peyra SI       sale
  91 Beatriz Alvarez / Aidan Aris / Pardala’s family       sale

 

Dones Open (4) 44 C 240 Pts 4:00:00
1              Eva Bové Chic / Vanessa Pe Lluniketes 67 3:44:01 67
2              Berta Cama Sanchez / Marta NTFites 65 3:56:41 65
3              Sarai Ferrer Vergés / Marta J UEStern 49 3:45:45 49
Blanca Foix Salló / Aida Urgel MINDUNDIS     sale

 

Dones Veteranes (2)                   44 C 240 Pts        4:00:00

 

1              Mariona Olivella Baldrich / Llu Xerraxines 74 3:54:12 74
2              Mar Serra / Núria Zapater Ro Xerrameques 73 3:54:08 73

 

Homes Open (9)                          44 C 240 Pts        4:00:00

 

1    1021 Ricard Angulo Rovira / Oriol I OR 147 3:53:25   147
2              Ramon Aubets / Josep Maria cobdesort 147 4:01:08 -5 142
3              Joan Barcons Espunya / Joa KEKS 42-48 117 3:58:59   117
4              Marc Dalmases De La Cruz / Ramon Pons 106 3:57:51   106
5    1019 Ismael Díez Olea / Rafael Mo Lumen 104 4:00:24 -5 99
6              Marcel Ferré Baldrich / Arnau molinets 85 3:58:21   85
7              Jaume Saperas Font / Daniel Desorientats 82 3:36:21   82
8              Javier Cabello / Eduardo Rub Intrèpids perduts 65 3:58:11   65
9              Angel Arana Umendía / David Team Fenix 54 4:19:19 -30 24

 

Homes Veterans (5)                    44 C 240 Pts        4:00:00

 

1              Francesc Ferrer Pérez / Vict Vbsports 141 3:58:01 141
2              Edgar Aguilera Viladomiu / M KTM 120 3:51:51 120
3              Néstor Bohigas / José Luís C BOVintage 102 3:59:07 102
4              Gonzalo Donoso Matthews / MOUNTAIN DREAMS 97 3:56:38 97
5              Jordi Arnan Esteve / Oscar A Tiramilles Team 81 3:50:36 81
 

Mixte Open

 

(8)

 

44 C 240 Pts

 

4:00:00

1    1015 Joan Goset Maldonado / Mirei Nothingham pressa 144 3:57:37   144
2 Vanessa Andreu Toribio / Da Lost Arrow 116 3:56:29   116
3 Joan Cartanyà Martí / Laura Dos de Montblanc 106 3:53:09   106
4 Montserrat Sala Caellas / Xa Armenteras 83 3:42:12   83
5 Marc Roca Codinachs / Ana Què vols dir? 80 3:46:04   80
6 Marina Badia Fabregat / Ces 3-O 72 3:36:03   72
7    1014 Marcos Alvarez Marti / Giulia On és la p*ta fita? 70 4:01:39 -5 65
8 Jordi Baques Del Campo / L Can puça team 51 4:11:52 -20 31

 

Mixte Veterans (10)                     44 C 240 Pts        4:00:00

 

1 David Codina Huix / Silvia Tu ARAKEFEM 118 3:55:00   118
2 Vanessa Garcia Barrios / Jor Equip Turbó 104 3:56:21   104
3 Marc Farràs Cases / Angelin FITTER TERMENS 99 3:54:01   99
4 Jordi Gines Puertas / Maite T O-GITO 95 3:51:42   95
5 Ignasi Esquerra / Assumpcio CPU-MASTER 70 3:54:46   70
6 Jordi Armengol Martínez / Cla Picafites 90 4:12:23 -20 70
7 Sandra Aura Masip / David M PAKI -PALLA 69 3:42:45   69
8    1042 Rosa Aguado / Jordi Sella Jornet 62 3:56:01   62
9 Alicia Bofarull Castro / Alex S xispataca 47 3:56:36   47
  Ferran Broceño / Irene Linare RUNBIKO/LNF       sale
 

FC Popular

 

(13)

 

22 C 108 Pts

 

2:00:00

1 Lleí Viles Bonet Aquest COB sol 91 2:07:38 -10 81
2    1030 Santi Guillen Guillen 57 2:01:28 -5 52
3 Isabel Escayola Gimeno Gomet Violeta 41 1:50:54   41
4 Isaac Mujal Faure / Artur Hida Human IAs 49 2:07:58 -10 39
5      159 Xavier Macias Beltran XM 41 2:05:10 -10 31
6      167 Anna Jurado ANNJUVA 40 2:09:42 -10 30

 

 

       
7              Pau Gargallo Pujol PAU GARGALLO – SENSE 25 1:52:48   25
8        65 Oriol Rovira Oriol 24 1:53:32   24
9    1031 Pau Grimau Fernandez / Mo Grimau-Fernandez 23 2:00:14 -5 18
10      157 Josefina Gordo Borruel Mininos 17 1:58:48   17
11             Uwe Rochlitzer Uwonga 17 1:58:49   17
12      158 Nicola Cofelice Mammasantissima 13 1:51:54   13
13        86 Robert Berge Sarroca No aplica 61 2:38:22 -70 0
 

Fora Competició (19)

 

44 C

 

240 Pts

 

4:00:00

1 Riivo Roose Tren 134 3:52:11   134
2    1009 Dani Ballesté Martorell Dani Ballesté 126 3:57:53   126
3 Josep Casas senglars MDN 135 4:08:25 -10 125
4 Jordi Salvador Bernadí Intrèpids 100 3:54:16   100
5    1028 Ricard Puig Biel GALLIFA 100 3:59:37   100
6    1007 Zbigniew Podwika Olesa de Montserrat 96 3:56:17   96
7    1017 Jaime Sánchez Desorientat 93 3:49:42   93
8 Manuel Angel Rodríguez Moli MANUJUVE 93 3:52:14   93
9 Àlex Dalmases Alexandre 89 3:50:48   89
10 Jaume Miralles Fabregues Codi AITE 99 4:08:55 -10 89
11 Miquel Sanz Sanz Gabín El Bruixulot 84 3:56:10   84
12 Joan Sánchez De Las Heras 1/2 SOM MAS-SA 84 3:58:39   84
13 Ander Zugazaga Cortazar Anderzu 77 3:43:26   77
14 Xavier Carrera Gallart ATZUCACS 77 3:51:20   77
15 Felipe Izquiero Fontanills SONITES X-TREM 59 3:56:05   59
16 Cristina Guillemat Turdiu Puigpelatenca 51 3:50:13   51
17 Felip Gili Ribes The Wild Boar 87 4:20:03 -40 47
18    1012 Jordi Vernet Vicente Jovervic 45 3:50:59   45
  Ferran Martori Intrèpids       sale
 

Familiar (5)

 

44 C 240 Pts

 

4:00:00

     
1    1001 Lluc Grane Oliva / Raquel Ma ANEM PERDUTS 95 3:57:35 95
2    1022 Miquel Molas Canovas / Ferr Yupijazz 22 3:35:32 22
3    1027 Albert Collado Santolaria / Ma La mà esquerra de lenin 22 3:35:36 22
4    1040 Marisa Ruiz / Alba Jornet / Te Jornet 20 2:51:25 20
5    1002 Estel Baldo Caba / Maria Dal ELS GOMETS I L’ENGANXI 9 3:38:08 9